LFP Deep Cycle 48V 300Ah Lithium Ion Battery For Telecom Towers
LFP Deep Cycle 48V 300Ah Lithium Ion Battery For Telecom Towers LFP Deep Cycle 48V 300Ah Lithium Ion Battery For Telecom Towers LFP Deep Cycle 48V 300Ah Lithium Ion Battery For Telecom Towers LFP Deep Cycle 48V 300Ah Lithium Ion Battery For Telecom Towers
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: GUANYU
Πιστοποίηση: CE,UN38.3,MSDS
Αριθμό μοντέλου: Guanyu-ΓΦ-135
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: τυποποιημένο χαρτοκιβώτιο εξαγωγής, παλέτα
Χρόνος παράδοσης: 2~4weeks για τα δείγματα 4~6weeks για τη μαζική παραγωγή
Όροι πληρωμής: 30% πριν από την παραγωγή, 70% πριν από την παράδοση
Δυνατότητα προσφοράς: 450Mwh/year
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Ονομαστική τάση:: 48V Χαρακτηριστική ικανότητα:: 300A
Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής:: 300A Ανώτατο ρεύμα δαπανών::: 50A
Θερμοκρασία εργασίας::: 0℃ - 45℃ Βάρος::: 85Kg
Πιστοποίηση:: CE/UN38.3/MSDS Πλήρης φωτισμός:: βαθιά μπαταρία κύκλων rv, μπαταρία λίθιου rv
Κύκλοι Life@ 100% DOD::: ≥2000 Διάσταση::: Εξατομικεύσιμος
Εξουσιοδότηση:: 2years
Επισημαίνω:
μπαταρία πύργων τηλεπικοινωνιών 48V 300Ah
μπαταρία πύργων τηλεπικοινωνιών LFP
ιονική μπαταρία λίθιου για τους πύργους τηλεπικοινωνιών
Η πρότυπη μπαταρία μπορεί να αντικατασταθεί για:
Σειρά και παράλληλος Supoort
2. Προδιαγραφή (@Battery αρχικό Temp25±5℃)
Αριθ. Στοιχεία Κριτήρια Παρατηρήσεις
2.1 Εκτιμημένη ικανότητα 300Ah
Ελάχιστη ικανότητα 290Ah
2.2 Ενέργεια 15KWh
2.3 Ονομαστική τάση 48V
2.4 Εξερχόμενη τάση ≥58.4V
2.5 Εσωτερική αντίσταση ≤30mΩ
2.6 Περιορισμένη τάση δαπανών 58.4±0.2V
2.7 Να επιπλεύσει τάση δαπανών 58.4±0.2V
2.8 Τυποποιημένο ρεύμα δαπανών 30A
2.9 Μέγιστο ρεύμα δαπανών 50A
2.10 Τυποποιημένο ρεύμα απαλλαγής 150A
2.11 Μέγιστο ρεύμα απαλλαγής 300A/Continuous για 1 ώρα
2.12 Ρεύμα απαλλαγής σφυγμού 350A/Continuous για 15 λ.
2.13 Κομμένη απαλλαγή τάση 32V
2.14
Διάσταση εξατομικεύσιμος
εξατομικεύσιμος
εξατομικεύσιμος
2.15 Βάρος Περ.: 85Kg
2.16
Λειτουργούσα θερμοκρασία Χρέωση: 0~45℃
Απαλλαγή: 0~45℃
Συνιστώμενη λειτουργούσα θερμοκρασία: 15℃~35℃
2.17 Self-discharge ποσοστό Υπόλοιπη ικανότητα: ≤3%/μήνας ≤15%/years
Αντιστρέψιμη ικανότητα: ≤1.5%/μήνας ≤8%/έτη
2.18 Θερμοκρασία αποθήκευσης & σειρά υγρασίας Λιγότερο από 1 μήνας: - 20℃~35℃, 45%RH~75%RH
Λιγότερο από 3 μήνες: - 10℃~35℃, 45%RH~75%RH
Συνιστώμενο περιβάλλον αποθήκευσης:
15℃~35℃, 45%RH~75%RH
Μακροπρόθεσμη αποθήκευση:
Εάν η μπαταρία χρειάζεται να αποθηκευτεί για πολύ καιρό, η τάση πρέπει να είναι 52.8V (50%SOC), και αποθηκευμένος στον όρο ως πρόταση αποθήκευσης. Χρειάζεται τουλάχιστον έναν κύκλο δαπανών & απαλλαγής κάθε έξι μήνες
3. Όροι δοκιμής
3.1 τυποποιημένοι όροι δοκιμής
3.2 τυποποιημένος τρόπος δαπανών
3.3 γρήγορος τρόπος δαπανών
3.4 τυποποιημένος τρόπος απαλλαγής
Η «τυποποιημένη απαλλαγή» σημαίνει στην απαλλαγή 25±2℃ στην κομμένη τάση με το ρεύμα 0.33C.
3.5 γρήγορος τρόπος απαλλαγής
Η «γρήγορη απαλλαγή» σημαίνει την απαλλαγή στην κομμένη τάση με το ρεύμα 0.5C.
4. Απόδοση προϊόντων
Αριθ. Στοιχεία Κριτήρια Εξεταστική μέθοδος
4.2 Ελάχιστη ικανότητα 290Ah
4.3 Εσωτερική αντίσταση ≤25mΩ 50% κρατική συχνότητα SOC μπαταριών 1 ελεγκτή αντίστασης εναλλασσόμενου ρεύματος KHZ
Ζωή κύκλων
(DOD100%)
≥2000cycle Απαλλαγή με το ρεύμα 0.33C έως ότου δεν μπορεί να την απαλλάξει, και να στηριχτεί έπειτα για 1h. Φορτίστε την μπαταρία μετά από τον τρόπο των CC (0.33C) /CV (14.6V) στη πλήρη απόδοση, και την στηριχτείτε έπειτα για 1h. Επαναλάβετε επάνω από τη διαδικασία έως ότου η πλήρης χρεωμένη ικανότητα δεν είναι όχι περισσότερος από 80% της κανονικής αξίας. Οι συσσωρευμένοι χρόνοι ορίζονται ως η ζωή κύκλων.
Θερμοκρασία απαλλαγής
Χαρακτηριστικά
-0℃ ≥80%
25℃ ≥100%
55℃ ≥95%
4.7 Δυνατότητα διατήρησης δαπανών
Υπόλοιπος
capacity≥80%
Αποκατάσταση capacity≥90%
5. Προδιαγραφή προστατευτικών κυκλωμάτων
Αριθ. Στοιχεία Περιεχόμενο Προδιαγραφή
5.1 Πέρα από τη δαπάνη Προστασία υπερτίμησης για κάθε κύτταρο 3.65±0.03V
Απελευθέρωση υπερτίμησης για κάθε κύτταρο 3.5±0.05V
Μέθοδος απελευθέρωσης υπερτίμησης Κάτω από την τάση απελευθέρωσης
5.2 Πέρα από την απαλλαγή Προστασία πέρα-απαλλαγής για κάθε κύτταρο 2.0±0.1V
Απελευθέρωση πέρα-απαλλαγής για κάθε κύτταρο 2.00±0.1V
Μέθοδος απελευθέρωσης πέρα-απαλλαγής Αποκατάσταση χρέωσης
5.3 Πέρα από το ρεύμα Απαλλαγή πέρα από την τρέχουσα προστασία 650±100A
Χρόνος καθυστέρησης προστασίας 14~26ms
Πέρα από την τρέχουσα μέθοδο απελευθέρωσης Απελευθέρωση μετά από τη διακοπή το φορτίο.
5.4 Απότομα Αριθ. Βραχυκύκλωμα ηλεκτροδίων απαγόρευσης
5.5 Θερμοκρασία μπαταριών Δαπάνη πέρα από τη θερμοκρασία Προστασία @55±5℃
Απελευθέρωση @45±5℃
Απαλλαγή πέρα από τη θερμοκρασία Προστασία @65±5℃
Απελευθέρωση @55±5℃
Προστασία @0±5℃
Απελευθέρωση @10±5℃
Προστασία @-20±5℃
Απελευθέρωση @-10±5℃
MOSFET πέρα από τη θερμοκρασία Προστασία @100±5℃
Απελευθέρωση @70±5℃
6. Διαστατικό σχέδιο
Βιομηχανικές Forklift μπαταρίες 48V 200AH, Forklift μπαταρίες φορτηγών με το LCD/το βόμβο 0
LFP Deep Cycle 48V 300Ah Lithium Ion Battery For Telecom Towers 1
LFP Deep Cycle 48V 300Ah Lithium Ion Battery For Telecom Towers 2
7. 4P - επικεφαλής καθορισμός καρφιτσών αέρα (κύριος πίνακας και επίδειξη):
Βιομηχανικές Forklift μπαταρίες 48V 200AH, Forklift μπαταρίες φορτηγών με το LCD/το βόμβο 1
1. Η υποδοχή μητρικών καρτών: Pin1 σε 12V+, Pin2 στο Β, Pin2 στο Α και Pin4 GND.
2.The υποδοχή επιτροπής LCD: Pin1 σε 12V+, Pin2 στο Β, Pin2 στο Α και Pin4 GND.
οι προδιαγραφές μας.
LFP Deep Cycle 48V 300Ah Lithium Ion Battery For Telecom Towers 4
LFP Deep Cycle 48V 300Ah Lithium Ion Battery For Telecom Towers 5