Μακροχρόνια μπαταρία φωσφορικού λιθίου σιδήρου 12V100AH για σταθερή και σταθερή παροχή ενέργειας
Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen guanyu new energy technology co., ltd Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
—— Κινητική
—— νιγκντ
Είμαι Online Chat Now
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: GUANYU
Πιστοποίηση: MSDS
Αριθμό μοντέλου: Guanyu-FF275
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 100 πακέτα
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυποποιημένο χαρτοκιβώτιο εξαγωγής
Χρόνος παράδοσης: 3-6 εβδομάδες
Όροι πληρωμής: 30% πριν από την παραγωγή, 70% πριν από την παράδοση
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 πακέτα το μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Ενεργειακή μεγάλη χωρητικότητα: Υψηλή Τυποποιημένη τάση:: 12V
Οργανωτής κατασκευής: Αποδεκτός, ευπρόσδεκτος, ναι Εγγύηση: 3 έτη
Συλλέκτες: 48V20AH-2U Ασφάλεια: Υψηλή
Εσωτερική αντίσταση: ≤0.7mΩ Έξοδος USB: 12V 8A κατ' ανώτατο όριο*3
Χρόνος φόρτισης: Σύντομη Η αναλογία φόρτισης: 45A
Η υγρασία αποθήκευσης: 65±20% RH Δυνατότητα: 100Ah
Επισημαίνω:
Πακέτο μπαταριών φωσφορικού άλατος UPS σιδήρου λίθιου
πακέτο μπαταριών 12V 100AH UPS
πακέτο δύναμης 12V 100AH UPS
Προδιαγραφές προϊόντος
Η μπαταρία αυτού του μοντέλου μπορεί να αντικατασταθεί με:
Προδιαγραφή του προϊόντος
Ονομασία του προϊόντος Συσκευή μπαταρίας λιθίου 12V100A
Ονομαστική τάση 12V
Ονομαστική χωρητικότητα 100A
Τυπικό ρεύμα φόρτισης 10Α
Μέγιστο ρεύμα φόρτισης 20Α
Δυνατότητα διακοπής φόρτισης 14.6V
Τυπικό ρεύμα εκφόρτισης 50Α
Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης
8V
Υλικό Η μπαταρία NMC (ή μπαταρία LiFePO4, μπαταρία Lithium Cobalt)
Κύκλος/Μάρκα Συλλέκτης πολυμερούς
Τύπος κυττάρου Η μπαταρία ιόντων λιθίου ((ή μπαταρία πολυμερούς Li Custom))
Περιοχή θερμοκρασίας Θερμοκρασία φόρτισης: 0 °C έως 45 °C
Θερμοκρασία εκκένωσης: -20°C έως 55°C
Υλικό συσκευασίας Συρρικνωμένο PVC
Πιστοποίηση ROHS, UN38.3, MSDS, IEC62133, CB
Χαρακτηριστικά
Είναι μικρότερο.
Λιγότερο βάρος.
Μεγαλύτερη διάρκεια κύκλου ζωής.
Δεν υπάρχει αποτέλεσμα μνήμης. .
Η εσωτερική αντίσταση είναι χαμηλή.
Εξαιρετικά σταθερά χαρακτηριστικά εκκένωσης.
  • Οι παραγγελίες OEM & ODM είναι αποδεκτές.
  • Ανταγωνιστική τιμή με καλή ποιότητα.
Προειδοποιήσεις & Προσοχές
Για να εξασφαλιστεί η ορθή χρήση της μπαταρίας, διαβάστε προσεκτικά τις απαιτήσεις
Μέθοδος διάθεσης:
Μην πετάξετε την μπαταρία σε φωτιά ή να την εκθέσετε στην θερμότητα.
Μην συνδέετε την μπαταρία σε φορτιστή ή εξοπλισμό με αντίστροφα θετικά και αρνητικά τερματικά.
Μην κάνετε βραχυκύκλωμα στη μπαταρία.
Μην δημιουργείτε μπαταρία σε φυσικό σοκ ή δονήσεις.
Μην βυθίζετε την μπαταρία σε νερό ή να την βρέξετε.
ΠΑΡΑΓΜΑΤΗ
Η μπαταρία πρέπει να φορτίζεται σε κατάλληλο φορτιστή.
Μην χρησιμοποιείτε τροποποιημένο ή κατεστραμμένο φορτιστή.
ΑΠΟΦΑΣΗ
Μην εκφορτώνετε την μπαταρία όταν η θερμοκρασία του περιβάλλοντος είναι εκτός των καθορισμένων.
Συσκευή και αποστολή
Μέθοδοι παράδοσης:
1 Με ταχυδρομική UPS/DHL/FEDEX/TNT (Χρειάζεται 3-5 ημέρες για να φτάσει).
2 Με αεροπορική μεταφορά (Χρειάζεται περίπου 3~7 ημέρες για να φτάσει).
3 Με θαλάσσια αποστολή (Χρειάζονται περίπου 35 ημέρες για να φτάσει).
Γενικές ερωτήσεις
1Ερώτηση: Μπορείτε να προσαρμόσετε το μέγεθος και την χωρητικότητα της μπαταρίας σας;
Α: Ναι, μπορούμε να παράγουμε εξατομικευμένα πακέτα μπαταριών σύμφωνα με τις απαιτήσεις κάθε πελάτη. 3.7V.7.4V 11.1V 12V 14.8V 24V 2000 mAh 2600 mAh 3000 mAh 10A 20A μπαταρία ιόντων λιθίου 18650 μπαταρία λιθίου